Konference OMEP – Brno

Tak jsem se vypravila do Brna na koferenci „Děti cizinci v MŠ“, pořádanou organizací OMEP. Dostala jsem možnost prezentovat tam vítězný projekt „S pohlednicí kolem světa“.

Podporu mi dělala moje paní ředitelka, která cestovala vlakem se mnou. Do mlhavého a upršeného Brna jsme dorazily se zpožděním. A aby i to nebylo málo, tak jsme byly schopné absolvovat přes Brno vzdálenost necelých dvou kilometrů několika dopravními prostředky 🙂 Špatné číslo tramvaje či neotevření dveří autobusu, nás donutilo jezdit sem a tam 🙂 Zřejmě proto, abychom lépe poznaly krásy tohoto města.

Ale zadařilo se a my jsme konečně stály před Pedagogickou fakultou MU, kde se konference konala. Hned u vstupu do místnosti mně zaujal automat na špunty do uší a řekla jsem si, že by jistě občas našel uplatnění i u nás 🙂

Během dne se místnost postupně vyprazdňovala a jelikož můj projekt byl až posledním bodem, zůstala v místnosti už jen hrstka posluchačů. 🙂 O to víc jsem si pak vážila jejich pochval na adresu projektu. Musím ocenit i velmi milé a ochotné organizátorky celé akce, které dokázaly vytvořit příjemnou a přátelskou atmosféru.

Budu se těšit znovu 23.1.2020 v Praze.

Vyhlášení vítězů soutěže zde

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *