Rozšiřující pracovní listy a aktivity k publikaci – 1

2023
Rozšíření publikace Jaro, léto, podzim, zima ve školce je pořád prima v PDF formátu.

Po téměř deseti letech se tato moje kniha dočkala zaslouženého “oživení” v podobě rozšiřujících pracovních listů a aktivit. I po tolika letech je mezi vámi velmi oblíbená a stále vám slouží jako inspirace a pomocník při práci s dětmi. Každá z dvaceti kapitol je nyní tímto doplněna rozšiřujícími pracovními listy a aktivitami, které vám pomohou ještě více zpříjemnit práci s tištěnou knihou.

Tento soubor rozšiřuje první kapitolu s názvem ”Úvodní pohádka”.

Co je obsahem souboru?

  • Audio pohádka doplněná barevným motivačním obrázkem (A4).
  • Mašinka s vagonky k vystřižení včetně zástupných obrázků k jednotlivým kapitolám z knihy.
  • Sedm pracovních listů a aktivit – předmatematické představy, sluchové rozlišování včetně audio nahrávek, omalovánky, grafomotorika, prostorové vztahy.
  • Součástí souboru je i metodický pokyn.

Jedná se o novinku, která vhodně doplňuje tištěnou knihu – v průběhu školního roku budou soubory k jednotlivým kapitolám postupně doplňovány.

Pokud vás kniha zaujala, vřele tyto rozšiřující materiály doporučuji.Cena za tento PDF soubor (26 stran A4) v PDF formátu je 85 Kč.
Jak objednat?

Soubor si můžete objednat přes kontaktní formulář, který je na stránce níže. Napište, o co konkrétně máte zájem. Na e-mail vám dodám platební instrukce. Po přijetí platby vám odešlu na váš e-mail soubor v PDF formátu.

Materiál neslouží ke komerčnímu použití.