KLIK školka

Jelikož jsem se za léta mé pedagogické praxe vytvořila mnoho autorských didaktických PDF materiálů pro děti a přestávalo být přehledné jejich vyhledávání zde na mém webu, rozhodla jsem se, že pro vás vytvořím nový prostor. Takový, kde se budete přehledně orientovat ve všech mých materiálech. A tak vznikla KLIK školka. Cesta ke KLIK školce nebyla úplně snadná. Já, jako pedagog, nerozumím až tak dobře věcem okolo IT a programování. Ale díky skvělým lidem, které mám kolem sebe se mohly spojit moje síly pedagoga a ilustrátora a síly těch, kteří byli schopni přenést do světa IT moje nápady a poradit mi, jak správně na to. Člověk by nevěřil, kolik je za tím schováno práce.

A co je to vlastně KLIK školka? Je to místo, kde najdete veškeré moje materiály. Pouhým KLIKnutím si je můžete pohodlně objednat či stáhnout. KLIKnutím se vám otevře brána do světa her a vzdělávání předškolních dětí. To vše, je zde připraveno pro vás – skvělé pedagogy, asistenty či rodiče, kteří doprovázíte děti na cestě jejich vlastního objevování a učení. KLIK školka vám nabídne širokou paletu autorských výukových materiálů, které jsem s láskou vytvořila.

Neváhejte tedy KLIK školku navštívit a vyberte si, co se vám zrovna bude hodit. Budu moc ráda, když vás bude těšit stejně jako mě. 🙂