Skřítek z poštovní obálky – celoroční projekt

2020

Pokud sledujete moje stránky, jistě víte, že skřítek „vypustil“ do světa svůj putovní kamínek. Zatím se bohužel žádný nálezce neohlásil 🙁 . Ale třeba si jen dává na čas 🙂 .

I proto vznikl tento projekt. Skřítek se rozhodl, že chce také cestovat jako jeho kamínek a poznávat svět. Cestovat bude v poštovní obálce za dětmi do mateřských škol. A mooooc se na to těší. ❤

Přidáte se a přivítáte ho ve vaší školce?

Jak se přihlásit?

Momentálně je kapacita naplněna. Ale je možné, že se některá přihlášená třída do začátku září odhlásí. Můžete se tedy hlásit jako náhradníci. 🙂

Paní učitelka z MŠ přihlásí svou třídu do projektu přes kontaktní formulář v dolní části této stránky.

Napište vaše jméno a adresu vaší školky. Popřípadě název vaší třídy.

Jak bude projekt probíhat?

Projekt bude probíhat od září 2020 do května/června 2021.

Skřítek přijde v poštovní obálce do vaší školky a bude u vás týden.

Vytvořím podle přihlášených školek seznam a harmonogram. Vy ode mně obdržíte adresu, kam skřítka na konci týdne odešlete.

Podmínky pro zapojení.

Kromě toho, že se přihlásíte přes kontaktní formulář, se také musíte stát fanouškem mojí FB stránky, kde bude vytvořená fotogalerie k celému projektu.

Dále pak budete zasílat na můj email: katerina@konvalinova.com fotografie, jak se u vás skřítek má, jak se daří plnit jeho úkoly a další, co vás napadne. 🙂 (Pokud by na zaslaných fotografiích byly děti, z důvodu GDPR by bylo lepší, kdybyste pak od rodičů nechali podepsat souhlas se zveřejněním fotografií na mém webu. Souhlas vám odešlu na e-mail).

Na konci týdne odešlete skřítka do další školky (adresu vám dám).

Co ode mně dostanete?

Každá zapojená třída ode mně obdrží do e-mailu PDF soubor skřítkových pracovních listů a aktivit s metodikou. Ty budete se skřítkem celý týden plnit.

Na mém facebooku i tady na webu pak budeme společně celý rok sledovat, kde zrovna skřítek cestuje, co dělá, jak se má a jaká zažívá dobrodružství.

Do kdy je možné se hlásit?

Hlásit se do projektu je možné do 31. 7. 2020

Tak co? Zapojíte se? 🙂