Jak jsem se odhodlala přihlásit se na kurz v Draw planet

Pokud máte rádi výtvarné tvoření všeho druhu jako já, jistě si nebudete moct z nabídky v Draw planet vybrat. Já měla jasno. Jelikož je mým koníčkem vytváření publikací a materiálů pro děti a chtěla jsem se zlepšit v ilustraci, příhlásila jsem se na kurz Ilustrátorství pro začátečníky.

Kurz má 9 lekcí plus jednu navíc, pokud byste něco nestihli. Lekce trvá tři hodiny. Všichni v Draw planet jsou hrozně fajn, takže vás jistě osloví jak krásné ateliéry, tak i přátelské prostředí. Kurz vede skvělý lektor Stan Solo. Každému mile rád poradí, pokud nenachází inspiraci a snaží se ho nakopnout a posunout dál. A hlavně pořád chválí a motivuje. Člověk má na konci pocit, že opravdu vytvořil neskutečné dílo, když mu Stan gratuluje k úspěchu 🙂

Jen se mi zdá, když vidím ta díla ostatních kolegů, kteří chodí do kurzu se mnou, že snad ani nejsem na kurzu pro začátečníky, protože jsou všechny výtvory krásné a nestačím žasnout nad tím, jak jedno téma, dokáže každý pojmout úplně jinak a po svém.

V tomhle kurzu je fajn, že každá lekce je zaměřena na jinou techniku (akvarel, pastelky, linoryt, paper craft…). Takže výhodou je, že si každý vyzkouší a pozná, co mu nejvíce vyhovuje. Nevýhodu to má v tom, že v konkrétní technice se za tři hodiny získají pouze rychlé základy. Do hloubky ve vaší oblíbené technice se můžete ponořit spíš v nějakém kurzu, který je zaměřen pouze na jednu onu konkrétní techniku.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *